Ako to u nás celé funguje?

Ak už viete kedy Vás čaká “Veľký deň”, či iná udalosť, odporúčame kontaktovať nás v časovom predstihu, aby sme vedeli overiť dostupnosť vybraného mobiláru práve vo Vami zvolenom termíne. Adresu aj telefónne číslo nájdete v sekcií Kontakt. Prípadne, ak ste sa už rozhodli, vyplňte náš kontaktný formulár, ktorý slúži ako nezáväzná objednávka.

Koľko ma to celé bude stáť?

Vintageria Vám po odoslaní nezáväznej objednávky pošle individuálne vypracovanú cenovú ponuku spolu s obchodnými podmienkami.

Ešte by ma zaujímalo ako u Vás funguje dovoz mobiliáru? Musím si ho vyzdvihnúť u vás osobne?

Vintageria Vám vybrané vintage kúsky dovezie priamo k Vám na Vašu svadbu či iný event. V rámci Bratislavy je dovoz zdarma. Ak ste z iného mesta, mobiliár Vám dovezieme za dovozný poplatok (info u nás).

V akom predstihu je potrebné informovať sa o dostupnosti konkrétneho mobiliáru na moju akciu?

Nakoľko sú súčasťou nášho mobiliáru kúsky “one of a kind”, teda jedinečné a originálne, je ťažké zaručiť dostupnosť niektorých našich unikátov. Preto odporúčame kontaktovať Vintageriu hneď ako sa rozhodnete, že Vaša svadba, firemná akcia sa bude niesť v duchu vintage a máte záujem prenajať či náš mobiliár.

Je potrebné zaplatiť v rámci objednávky aj zálohu?

Áno. Po odoslaní objednávky Vám obratom pošleme zálohovú faktúru (predstavuje 50 % z našej vypracovanej cenovej ponuky). Po úhrade uvedenej sumy rezervujeme vybraný mobiliár len pre Vás. Na základe Vašej rezervácie dodáme mobiliár vo Vami vybranom termíne na dohodnutom mieste. Odovzdanie ako aj prevzatie si potvrdíme písomným protokolom. Úhrada zvyšnej časti zmluvnej ceny je potrebná najneskôr v deň odovzdania a prevzatia mobiliáru. 

Čo v prípade ak poškodím Váš mobiliár?

V prípade straty, odcudzenia, poškodenia či zničenia prenajatého mobiliáru si Vintagéria účtuje náklady spojené s náhradou takejto škody. Ak by bolo možné poškodenie rýchlo odstrániť, účtujeme len sumu za vyčistenie či opravu. Ak by poškodenie bolo neodstrániteľné, účtujeme pokutu vo výške 10-násobku ceny prenájmu. 

Na ako dlho je možné mobiliár prenajať?

Na ako dlho potrebujete. Výsledná cena za prenájom sa odvíja aj od celkového počtu dní prenájmu. 

Aj u nás na povale sa nájde nejaký ten vintage arzenál. Mali by ste záujem dohodnúť sa na kúpe?

No samozrejme! Stačí keď nás kontaktujete mailom alebo telefonicky a pošlete nám Váš povalový kúsok aj s návrhom ceny.